Speciální nabídka potisku pro školy

Nabídka potisku pro školy

Mimořádná nabídka pro školy od základních po vysoké

Období konce školního roku bývá plné nepříjemných zkoušek a písemek, ale i příjemných záležitostí, jako je Den dětí, sportovní dny, výlety a také rekapitulací.

Proto jsme pro školská zažízení přišli s nabídkou zvýhodněných potisků včetně textilu.

Pro ukončení roku nebo rozloučení s žáky nebo studenty nejvyšších ročníků je ideální bavlněné triko s logem školy. Nabízíme vám dodání kvalitního trika s potiskem za bezkonkurenční cenu. V nabídce máme širokou paletu barev, která vás určitě nadchne.
Jestliže trika máte, provedeme vám potisk na ně a od celkové ceny pak odpočítáme cenu trika.
Cena je včetně DPH a platí pro 1 triko s potiskem cca 25x10 cm. A když budete chtít více potisku, pošleme vám na vyžádání novou, taktéž zvýhodněnou nabídku.

Pokud pro ukončení roku a závěrečné ceremoniály upřednostňujete šerpu, máme pro vás v nabídce šerpy v mnoha barvách s potiskem širokou škálou barev včetně zlaté a stříbrné.
Uvedená cena je vč. DPH a platí pro 1 šerpu o délce 2 m a šířce 10 cm s jednobarevným potiskem na přední straně.
Pokud budete potřebovat více potisku nebo více barev, zašleme vám na vyžádání konkrétní, samozřejmě rovněž zvýhodněnou, nabídku.

Dalším zvýhodněným produktem je sportovní dres s potiskem jednobarevného nebo plnobarevného loga o ploše cca 0,5 dm2 a číslem na zádech. Je ideální například pro meziškolní sportovní utkání.
V nabídce náme dresy všech základních barev a také potisk je možno realizovat v široké škále barev.
Cena je včetně DPH a platí pro 1 dres s výše uvedeným potiskem. Pokud by se vaše požadavky na potisk odlišovaly, nabídneme vám individuální zvýhodněnou cenu.

Tato nabídka se neváže jen ke konci školního roku a je platná do odvolání.