O nás

Naše společnost

Jsme mladá, perspektivní společnost zabývající se zejména tvorbou a realizací grafiky s hlavním zaměřením na potisk textilu.

Přestože pracujeme pod hlavičkou Flock King s.r.o. teprve krátce, v oboru působíme již od roku 2009. Po období získávání a pilování zkušeností ve významných společnostech zabývajících se zejména prodejem sportovního a reklamního textilu jsme se v roce 2018 rozhodli jít vlastní cestou a nabídnout zákazníkům naše služby přímo.
Svou práci stavíme na třech hlavních bodech:

  • Kvalitní práce
  • Rozumná cena
  • Něco navíc

I když to vypadá, že první dva body jsou samozřejmostí, ze zkušenosti víme, že to tak růžové většinou není. My je chceme dodržet.

Něco navíc

Třetí bod shrnuje několik méně zásadních ale, podle našeho názoru, ne nepodstatných věcí:

Kvalitní materiály – Pracujeme s materiály od prověřených dodavatelů z Evropské unie.

Nové, kvalitní a pravidelně servisované stroje – V našem oboru existují společnosti, které si zakládají na tom, že do obnovy a údržby strojového parkuinvestují minimum prostředků a že jim jejich dvacetileté lisy produkují výnosy bez investic. Tak takhle my to nevidíme!
Naše lisy, plotry, tiskárny a další technické vybavení je pravidelně udržováno a kontrolováno tak, abychom mohli zajistit svým zákazníkům perfektní servis. A pokud vás to zajímá konkrétně, pak naše plotry jsou prvotřídní japonské značky Roland, lisy pak opět jedny z nejsilnějších na trhu – Transmatic (Itálie).

Kde nás najdete?

Na ulici V Olšinách 792/7, pár metrů od Kubánského náměstí.

Pokud k nám jedete MHD, vystupte z tramvaje 4, 7 nebo 22 na zastávce Kubánské náměstí a pusťte se směrem ven z centra. Pokud radši jezdíte metrem, můžete k nám dojít cca 10 minut dlouhou cestou ze stanice metra A Strašnická.

Jestliže jedete autem, pravděpodobně budete moci zaparkovat poblíž v ulici V Olšinách. Pokud místo nenajdete, můžeme vám doporučit parkoviště před hotelem Mars na Kubánském náměstí. A když to nepůjde jinak, je možné zastavit před firmou na chodníku, je dost široký.

Flock King s.r.o. vstup